sklep internetowy z legginsami dla dzieci i kobiet

O nas

"Najpierw stawiamy pierwszy krok.

Potem zaczynamy biegać, skakać, jeździć na rowerze… i nie można nas zatrzymać!
Kochamy się bawić. Tym co nas otacza i tym co mamy na sobie. Zakładać kolorowe legginsy i spódnice w deszczowy dzień, zamieniać się w kotka na czterech łapach, występować w szalonych wzorach, bo niczego się nie wstydzimy, łączyć kropki z kreskami…

Moda to zabawa, więc chodź z nami."


Nasze ubrania stworzone są w Polsce: projektowane przez rodzimych ilustratorów i szyte w Olsztynie z dzianin przygotowanych na nasze specjalne zamówienie od sprawdzonych dostawców.

Dzieci potrafią bawić się wszystkim – tym, co je otacza i tym, co mają na sobie. Nasze ubrania są przede wszystkim wygodne, wykonane z naturalnych materiałów gwarantujących komfort i przyciągające wzrok. Szalone wzory, jak odważne połączenia kropek i kresek pokazują, że moda też może dawać dzieciom radość. #Chodź z nami - zapraszamy Cię do wspólnej zabawy. 

Crazy legsy założyłam ja - Ewa Szarras;) Jestem mamą dwójki dzieci. Wcześniej związana byłam przez wiele lat z agencjami reklamowymi i zajmowałam się głównie zarządzaniem projektami digitalowymi. Dwa lata temu wraz z rodziną przeniosłam się na Warmię, gdzie w malowniczym i spokojnym otoczeniu udało mi się stworzyć Crazy Legs. 

Na bieżąco co u nas pokazujemy na instagramie : https://www.instagram.com/crazylegs_kidswear/

A niżej kilka linków, w których poczytacie o nas:

https://ladnebebe.pl/crazy-legs-ss-2021/

https://ladnebebe.pl/top-12-polskich-kolekcji-aw-19-20/

 https://ladnebebe.pl/crazy-legs-crazy/
https://ladnebebe.pl/jej-wysokosc-nuda/

https://ladnebebe.pl/listy-zakupow/top-10-kostiumy-i-kapielowki/

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl